Mano paskyra
Prisijungti / registruotis
Isportus sporto ir laisvalaikio prekės

Pasirūpinkite savo ir artimųjų saugumu tamsiuoju paros metus

Žiemos ir tamsaus sezono kolekcija skirta aktyviems ir vyresnio amžiaus žmonėms, kurie nori būti saugesni ir matomi. Atraskite sportinę įrangą, kuri padės jums mėgautis savo pomėgiais ir jaustis geriau.

Galvos žibintai

Galvos žibintai yra būtini, jei norite sportuoti tamsiu paros metu. Jie ne tik apšviečia kelią, bet ir padeda kitiems eismo dalyviams jus pastebėti. Pas mus galite rinktis iš įvairių galvos žibintų modelių, kurie skiriasi dydžiu, svoriu, baterijos talpa ir šviesos stiprumu. Galvos žibintai yra lengvai užsegami ant galvos ar šalmo ir reguliuojami pagal jūsų poreikius.

Atšvaitai

Atšvaitai, liemenės su led žibinais, šviesa atspindinčios liemenės yra kitas būdas padidinti savo matomumą tamsiuoju metu. Jie yra patogūs, lengvi ir nevaržantys judesių. Pas mus rasite atšvaitus ir liemenes su įvairiomis spalvomis, formomis ir funkcijomis. Kai kurie iš jų turi integruotus led žibinus, kurie mirksėja arba šviečia nuolat. Kiti yra padengti šviesa atspindinčia medžiaga, kuri ryškiai blizga automobilių šviesose.

Apkaustai batams

Batų apkaustai yra puikus sprendimas, jei norite sportuoti snieguotu ar slidžiu paviršiumi. Jie padeda išlaikyti stabilumą ir užkirsti kelią traumoms. Pas mus galite rasti batų apkaustus, tinkančius įvairiems batų tipams ir dydžiams. Batų apkaustai yra pagaminti iš tvirto ir atsparaus metalo arba plastiko, kuris nebijo drėgmės ir šalčio. Batų apkaustai yra lengvai užsegami ant batų ir neslysta.

Isportus.lt
Klientams
Konsultacija