Mano paskyra
Prisijungti / registruotis
Isportus sporto ir laisvalaikio prekės

www.isportus.lt svetainės administracija įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialią informaciją internete. Jūsų pateiktų duomenų saugumas mums yra labai svarbus. Mūsų konfidencialumo reglamentas yra pagrįstas Bendrojo Europos Sąjungos asmeninių duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimais. Asmeninių duomenų rinkimo tikslas: mūsų svetainės veiklos gerinimas, susisiekimas su šios svetainės lankytojais, naudotojų duomenų apdorojamas, skirtas interneto paslaugai – prekyba, naudotojo užklaustos informacijos teikimas, taip pat žemiau išvardintiems veiksmams.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS:

Teisingam mūsų svetainės www.isportus.lt turinio atvaizdavimui, mes naudojam slapukus. Tai yra nedidelės bylos, kurios yra išsaugomos Jūsų įrenginio atmintyje. Slapukai padeda svetainei išsaugoti kalbą, kuria Jūs naudojotės naršymo metu, peržiūrėtus puslapius. Ši informacija bus naudinga, sekančio apsilankymo mūsų svetainėje metu. Slapukų dėka, svetainės peržiūra tampa žymiai patogesnė.

ASMENINIŲ DUOMENŲ RINKIMAS IR PANAUDOJIMAS:

Mes renkame ir panaudojame Jūsų asmeninius duomenis tik Jums savanoriškai sutikus. Jus sutinkate su tuo, kad mes renkame ir išsaugome čia išvardintus duomenis: vardas ir pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, namų adresas, apmokėjimo už prekes duomenys. Jūsų duomenų rinkimas ir išsaugojimas yra vykdomas pagal įstatymus, veikiančius Europos Sąjungos bei Lietuvos teritorijoje.

DUOMENŲ IŠSAUGOJIMAS, KEITIMAS BEI PANAIKINIMAS:

Vartotojas, pateikiantis svetainei www.isportus.lt savo asmeninius duomenis, turi teisę šių duomenų trynimui, keitimui ir taip pat leidimo šiuos duomenis naudoti atšaukimui. Jūsų asmeninių duomenų išsaugojimo trukmė: pagrindiniai puslapio veiklai vykdyti, reikalingų duomenų naudojimo trukmė. Užbaigus Jūsų duomenų naudojimą, svetainės administracija panaikina šiuos duomenis. Norint gauti prieigą prie Jūsų duomenų, Jūs galite susisiekti su svetainės administracija: info@isportus.lt. 

TECHNINIŲ DUOMENŲ PANAUDOJIMAS SVETAINĖS LANKYMO METU:

Svetainės www.isportus.lt lankymo metu, duomenų bazėje išsaugomi užrašai apie Jūsų IP adresą, lankymo laiką, Jūsų naršyklės nustatymus, operacinę sistemą, bei kitą, reikalingą teisingam svetainės turinio atvaizdavimui informaciją. Pagal išvardintus duomenis neįmanoma atskleisti lankytojo asmenybės.

INFORMACIJA, DĖL SUTEIKIMO VAIKAMS:

Jeigu Jūsų vaikas/globotinis be Jūsų leidimo suteikė mums savo asmeninius duomenis, susisiekite su mumis: info@isportus.lt. Nepilnamečių asmeninių duomenų išsaugojimas be tėvų/globėjų leidimo, mūsų svetainėje yra draudžiamas.

KONFIDENCIALUMO POKYČIAI:

Mūsų svetainės www.isportus.lt konfidencialumas gali keistis. Mes pranešame apie šiuos pokyčius, patalpinus naują konfidencialumo reglamentą šiame puslapyje. Mes atidžiai sekame visus pokyčius teisės aktuose, kurie yra susiję su asmeninių duomenų saugojimu Europos Sąjungoje ir Lietuva valstybėje. Jeigu Jūsų asmeniniai duomenys yra išsaugoti mūsų svetainėje, mes pranešim Jums apie konfidencialumo reglamento pokyčius. Jeigu Jūsų duomenys buvo įvesti neteisingai, mes negalėsime su Jumis susisiekti.

ŽAIDIMAI, KONKURSAI, LOTERIJOS:

Tam, kad galėtume pilnavertiškai organizuoti žaidimus, konkursus, loterijas, Jūsu sutikimu,  pranešti apie laimėjimus/laimėtojus, mes tvarkome Jūsų vardus, pavardes, telefono numerius bei el.pašto duomenis. Nesutikus ar nepateikus šių duomenų, negalėsime užtikrinti jūsų dalyvavimo/laimėjimo.

GALIOJIMAI, PAKEITIMAI, INFORMACIJA:

Dėl konfidencialumo reglamento klausimų, galite susisiekti el.paštu info@isportus.lt Jei nesutinkate su šiuo reglamentu, Jūs negalite naudotis svetainės - www.isportus.lt teikiamomis paslaugomis. Jei pakeisime privatumo politikos sąlygas, apie pokyčius būtinai informuosime savo svetainėje.

Isportus.lt
Klientams
Konsultacija