Mano paskyra
Prisijungti / registruotis
Isportus sporto ir laisvalaikio prekės

INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ ISPORTUS.LT

 

Esame jauna, motyvuota ir konkurencinga komanda, kuri suteikia galimybę įsigyti sporto bei laisvalaikio prekių ypač geromis kainomis. Mūsų parduotuvėje rasite įvairaus pobūdžio prekių: pradedant kasdienio naudojimo daiktais, baigiant išmaniųjų technologijų įranga. Sporto inventorius tinka įvairaus amžiaus bei lygio sportininkams, o laisvalaikio prekės patenkins tiek mažųjų, tiek suaugusiųjų poreikius.

 

 

KODĖL VERTA RINKTIS ,,ISPORTUS.LT"?

 

GARANTUOJAMOS ŽEMOS KAINOS

Siekiame maksimaliai suderinti kainos ir prekių kokybės santykį, kurį tikitės rasti mūsų parduotuvėje. Konkuruojame sąžiningai žemomis kainomis ir visada siūlome Jums ypatingus pasiūlymus bei akcijas.

 

NEMOKAMAS IR GREITAS PRISTATYMAS

Visi užsakymai, kurių vertė viršija 99 eurus bus pristatyti nemokamai visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Be to, užsakytas prekes gausite kaip įmanoma greičiau ir pristatymo datą visada matysite jau užsisakant prekę.

 

INOVACIJOS

Pažadame pristatyti aukščiausios klasės žinomų prekinių ženklų įrangą, kuri pavers jūsų treniruotes ne tik naudingomis, bet ir įdomiomis. Nuolat stebime vyraujančias tendencijas, kad dar labiau tobulintume savo prekių asortimentą. Klientų norai ir poreikiai skatina Jums pasiūlyti tai, kas kokybiška, paklausu ir išmanu.

 

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Greitai ir kokybiškai aptarnaujame klientus ir suteikiame pagalbą tiek renkantis prekę, tiek kilus įvairiems klausimams. Siekiame išgirsti ir suprasti kiekvieną klientą.

 

SAUGUMAS

Pirkti galite visiškai ramiai. Mokėjimų sistemos yra saugios. Galite būti tikri, kad Jūsų mokėjimo duomenų saugumas yra vienas svarbiausių mūsų prioritetų.

 

PRIVATUMAS

Niekada nesidalijame Jūsų asmenine informacija su kitomis įmonėmis, todėl galite būti tikri, kad perkant Jūsų privatumas bus apsaugotas.

 

PATOGUS VALDYMAS

Aiškiai ir konkrečiai pateikiame turinį bei informaciją apie prekes ir sudarome kuo paprastenį ir patogesnį valdymą vartotojui. Taip suteikiame sąlygas, kad žmonės galėtų greitai ir patogiai apsipirkti.

 

Siūlome klientams kokybišką prekių asortimentą geriausiomis kainomis.

Tobulėjimas ir maksimalus kliento lūkesčių patenkinimas - mūsų prioritetai!

Isportus.lt
Klientams
Konsultacija