Mano paskyra
Prisijungti / registruotis
Isportus sporto ir laisvalaikio prekės

Salės futbolas ir bendradarbiavimas su mokykla

2023-11-28

Bendradarbiavimas su mokykla

Mokiniai su mūsų įranga

Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su Juknaičių pagrindine mokykla ir jos mokytoja Austėja Aučiūte suteikdami galimybę vaikams žaisti salės futbolą. Manome, kad tai puiki iniciatyva, skatinanti sveiką gyvenseną, draugystę ir komandinį darbą. Džiaugiamės galėdama paremti šį projektą ir suteikti reikiamos įrangos. Tikimės, kad vaikai mėgausis žaidimu ir išmoks daug naujo. Dar kartą dėkojame už šią puikią progą bendradarbiauti! ⚽

 

Pasinaudodami šia proga, susipažinkime su salės futbolo istorija ir taisyklėmis. 

Salės futbolas

Salės futbolas yra komandinė sporto šaka, kuri kilo iš futbolo ir yra žaidžiama viduje ant kieto grindinio. Salės futbolas yra populiarus visame pasaulyje, ypač Pietų Amerikoje ir Europoje. 2020 metais Lietuva buvo šeimininkė FIFA salės futbolo pasaulio čempionatui, kuriame dalyvavo 24 rinktinės.  

Salės futbolo taisyklės skiriasi nuo lauko futbolo. Žaidimą sudaro dvi komandos po 5 žaidėjus (įskaitant vartininką), leidžiami neriboti keitimai. Iš viso komandoje gali būti 12 žaidėjų. Žaidžiama ant krepšinio ar rankinio aikštelės išmatavimų salėje arba lauko aikštelėje. Žaidžiama su futsalo kamuoliu, kuris yra mažesnis ir mažiau šoklus nei standartinis futbolo kamuolys. Žaidimą sudaro 2 kėliniai po 20 minučių, sustabdžius žaidimą laikas stabdomas. Laisvą smūgį privaloma atlikti per 4 sekundes, kitaip komanda praranda kamuolį. Nuošalės taisyklės nėra. Leidžiama viena minutės pertraukėlė. 

Salės futbolui reikalinga speciali įranga, kuri apima futsalo kamuolį, sporto salę arba lauko aikštelę, tinkamus batelius ir aprangą, vartus. Salės futbolininkai dažnai naudoja lengvus ir lankstus batelius su gera trintimi ir stabilumu, kad galėtų greitai judėti ir kontroliuoti kamuolį ant kieto paviršiaus. Vartai yra 3 metrų pločio ir 2 metrų aukščio.

 

Futbolo prekių pasirinkimas mūsų parduotuvėje

Isportus.lt
Klientams
Konsultacija